Петър Атанасов

• 71мин

10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Петър Занев

15. Филип Ждерич (Ботев Вр)

В 8-та минута Генов вкарва топката във вратата на Бузато след удар отляво, но има явна засада.

В 16-та минута нарушение за жълт картон на Генов срещу Евандро, но съдията не дава заслуженото.

В 17-та минута от пряк свободен удар на Кери, рикошет и опасно покрай вратата излиза в корнер.

В 22-та минута отличен пас на Бикел към Уот, който не успява да преодолее защитник един на един.

В 24-та минута нарушение на Гаджев за картон срещу Кери - недаден, същата минута атака на ЦСКА отляво завършва с пас на Кери в ръцете на Костов.

В 29-та минута от пряк свободен Кери центрира, а Антов се размина за малко, Евандро със слаб удар с глава, но вратарят лови.

В 31-та минута центриране на Занев, точно, но силно, Уот с труден удар с глава над вратата.

В 34-та минута след многоходова атака на армейците завършва с неточен удар на Фабрини от границата на наказателното поле.

В 36-та минута най-накрая след безброй нарушения жълт картон на Гаджев за фаул срещу Бикел.

В 38-та минута хубав пас на Евандро и избиване на Попов, много съмнения, че при това закачи крака на Уот за дузпа. В същата минута жълт картон за Златински.

В 43-та минута Гаджев отнема топката от Фабрини, но с цената на нарушение подминато от съдията.

В 45-та минута пас на Турицов към Уот, той се бори със защитник, сериозни съмнения, че вторият играе с ръка за дузпа.

В 46-та минута много опасна атака на Ботев, Генов е изведен и бие покрай вратата в аут.

В 48-та минута първа атака за армейците през второто полувреме, страхотна изява на Соу, който зрелищно овладя и чудесно изведе Тиаго, който стреля високо и встрани от вратата.

В 53-та минута прекрасен извеждащ пас на Тиаго към Соу, в последния момент защитник изчиства.

В следващата минута отсъдена засада на Евандро след пас на Тиаго, но няма такава, бразилецът не отигра добре.

В 55-та минута жълт картон за Евандро за удар с ръка срещу Керчев.

В следващата минута еднакъв аршин - жълт картон за Домовчийски за удар с ръка към Турицов.

В 60-та минута жълт картон за Турицов за фаул.

В 62-та минута прекрасно влизане на Евандро отдясно и добър пас, но за малко Соу се разминава, а защитник чисти в корнер. От него пас към Евандро и удар с глава, вратарят избива - защитник връща с глава и Костов лови.

В 64-та минута жълт картон за Генов за нарушение срещу Турицов.

В 70-та минута игра с ръка на Златински спира голова атака на армейците, няма жълт и респективно червен картон.

В 71-та минута Занев с борба и след това прекрасно центриране - Евандро с удар с глава, топката се топка и влиза в мрежата за 1:0.

В 73-та минута трето поредно нарушение на Генов срещу Турицов, няма жълт и респективно червен картон, а в същата минута Ждерич с безумно влизане срещу Кери получава жълт картон.

В 74-та минута добър пас на Антов към Соу, защитник го изпреварва, след което отново пас на Антов към Евандро, той с удар с глава - корнер.

В 75-та минута след удар с глава от корнера на Томаш - аут.

В 78-та минута Тиаго се освобождава и има двама нападатели, пасът му идва дълъг и Костов овладява.

В 80-та минута бомбен удар на Соу от границата на наказателното поле в ръцете на Костов.

В 83-та минута бърза контраатака на червенобелите със Занев отляво, пас и разбъркване, топката е избита.

В 84-та пас на Антов към Евандро, той между двама и стреля, блокиран е от трети бранител.

В 85-та минута ново зверско влизане на Ждерич срещу Тиаго, втори жълт и червен картон.

В следващата минута нова балтия този път на Вълчев към Албентоса и жълт картон.

В 88-та минута нова атака отдясно чрез Бикел и Евандро пас на последния и топката е избита в корнер, след него разбъркване, топката попада в Кери и ново центриране, Антов с глава близо до вратата.

В 91-та минута грубо влизане на Михайлов срещу Соу, недаден жълт картон.

В 93-та минута опасно нарушение на Генов срещу Евандро, пак е пожален от съдията за жълт и червен картон.