Аксел Велев

• 14
    46′

2. Юрген Матей (ЦСКА) асистенция - Йонатан Линдсет

В 7-та минута удар на Юга от наказателното поле, вратарят не успява да улови, Бамба на метър от голлинията се разминава с удар, след това Вион отдалеч стреля над вратата.

В 11-та минута Туфегджич с шут от дистанция, Хоркаш избива.

В 13-та минута Томашевич стреля, след сериозни съмнения за засада, но Бусато спокойно лови.

В 14-та минута Юга извежда Вион на левия фланг, лошо подаване или слаб удар, рикошет и корнер.

В 16-та минута жълт картон за Да Силва за фаул срещу Вион.

В 17-та минута остро центриране на Вион от пряк свободен, Хоркаш боксира, но и Махмутович го фаулира.

В 21-та минута жълт картон за Иванов за нарушение срещу Бамба.

В 22-та минута центриране на Вион от пряк свободен, Гарсес с глава над вратата.

В 24-та минута Туфегджич получава добре от Вион, бие силно, но Хоркаш избива в ъглов удар.

В 25-та минута Вион центрира от него, Линдсет с глава от първата греда сваля, Матай с крак забива в далечния ъгъл за 1:0.

В 28-та минута удар на Джовани встрани от вратата.

В 30-та минута Гарсес е намерен в пеналтерията, завърта се и бие на метър от страничния стълб.

В 33-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Иванов за изритване на Петров.

В 37-та минута Гарсес извежда отлично Бамба, който преодолява вратаря, но Да Силва притичва и избива, но има и засада.

В 39-та минута след центриране от пряк свободен, Махмутович е свален от Каракашев в наказателното поле, съдията и ВАР не дават кристална дузпа?!

В 40-та минута след корнер Юга с неточен удар с глава.

В 42-та минута Бусато излиза и избива опасна топка пред пеналта.

В 45-та минута Петров на Вион, който пробва да вдигне на Бамба, но Хоркаш лови.

В 45+1-та минута жълт картон за Сегура за фаул срещу Гарсес.

В 45+2-та минута Вион с пас от пряк свободен, Юга с глава бие в аут.

В 46-та минута с капитанската лента на пловдивчани е нововлезлият Илиев. В същата минута Вион изпраща остро центриране встрани от вратата.

В 49-та минута пиротехника в Сектор Г.

В 50-та минута изстрел на Туфегджич е блокиран, след като Хоркаш преди това изби пас на Вион от пряк свободен пред Гарсес.

В 51-та минута играта е спряна заради дима на терена.

В 52-та минута играта е подновена.

В 54-та минута Бамба стреля от границата на наказателното поле, Хоркаш хваща.

В 55-та минута Илиев бие и е блокиран, има и засада.

В 56-та минута Турицов спира Дион по левия фланг.

В 57-та минута топката излиза в корнер, съдията дава аут в полза на гостите?!

В 59-та минута Бусато излиза и изпреварва Сорга.

В 60-та минута Гарсес се бори и дава към Бамба, но той не стига до топката за малко.

В 61-та минута Турицов отдясно центрира, Туфегджич с глава бие слабо. В същата минута Туфегджич получава жълт картон за фаул срещу Да Силва.

В 62-та минута спестен жълт картон за Зебли за нарушение срещу Турицов.

В 63-та минута центриране на Вион от пряк свободен, двама се разминават с удар.

В 68-та минута Матай блокира удар на Зебли. В същата минута нов спестен жълт картон за Зебли за фаул срещу Гарсес.

В 71-та минута Туфегджич получава на лявото крило, финтира и стреля силно в страничния стълб.

В 73-та минута центриране отляво, Илиев и Махмутович се борят, Турицов вади в ъглов удар. Претенции за дузпа, съмнение за засада на Илиев, ВАР разглежда ситуацията.

В 75-та минута ВАР не дава дузпа за щастие.

В 76-та минута Назон нахлува, Зебли спира топката с ръка, съдията не дава дузпа.

В 77-та минута разбъркване пред вратата на пловдивчани, Назон не успя да отправи удар.

В 79-та минута Линдсет с хубав пас, Гарсес оставя на Юга, той с финт и изстрел във външната страна на мрежата.

В 80-та минута Вион с пас-удар в ръцете на Хоркаш.

В 82-та минута Бусато излиза и улавя пред Каракашев, който го изритва.

В 85-та минута шут на Чарлз встрани от вратата, Кареасо беше в отлична позиция.

В 90-та минута Кареасо е изведен отляво и подава към Назон, който бие в аут, но има и засада на Кареасо.

В 90+2-та минута жълт картон за Кареасо за нарушение срещу Илиев.

В 90+5-та минута Матай избива с глава топка пред Дион, който го изритва в гърба, но не получава жълт картон?!

В 90+6-та минута Чарлз получава подаване от Кареасо и вкарва след странична ножица, но е отсъдена засада на Кареасо.

В 90+7-та минута спестен жълт картон за Каракашев за фаул срещу Юга?!