• 37мин

70. Игнасио Лорес (ЦСКА) асистенция - Мишел Платини

• 78мин

11. Иван Бандаловски (ЦСКА) асистенция - Михаил Венков

ЦСКА​ постигна класическа победа с 3:0 срещу Миньор Перник в мач от XІX-я кръг на „А” група. На стадион „Българска армия” своите първи голове в официални мачове с екипа на червените вкараха Мартин Камбуров и Игнасио Лорес, а капитанът Иван Бандаловски оформи крайния резултат.

Армейците грабнаха съперника още с началния съдийски сигнал. В 4-ата минута Нджонго Писо изведе добре Иван Бандаловски по десния фланг, бранителят центрира по земя към Мартин Камбуров, ударът на таранът обаче бе блокиран от играя в жълто-черен екип. Последва заучено изпълнение на пряк свободен удар, при което Мишел Платини стреля към вратата на Пейков, но за съжаление неточно. В 12-ата минута след центриране отдясно вратарят на Миньор се размина с топката, последва ново центриране във вратарското поле, където Присо с глава прати топката в аут. Няколко минути лед това Мишо Венков не успя да оползотвори добро центриране на Игнасио Лорес. Натискът на ЦСКА се засилваше и последва ново положение за гол. В 23-ата минута Камбуров получи пас в наказателното поле, но точно преди да нанесе решителния удар се подхлъзна и само леко закачи топката, която отиде право в ръцете на Пейков. В 25-ата минута след поредното си грубо нарушение жълт получи централният бранител на гостите Софрониев. В 33-ата минута след нападение по левия фланг и хубаво двойно подаване между Лорес и Камбуров, последният бе изведе сам срещу вратаря и с техничен удар матира Пейков. Вторият гол не закъсня. В 37-ата минута Мишел Платини центрира прекрасно към далечната греда, където Игнасио Лорес с мощен удар от воле напави 2:0. В 44-ата минута Иван Бандаловски получи жълт картон, който го вади от игра за следващите два мача на ЦСКА.

На полувремето в състава на Миньор направиха две промени. Окечукво и Софрониев отстъпиха местата си на Маду и Стоянов. В 53-ата минута изстрел на Мишо Венков с глава прати топката над вратата. В 64-ата минута Камбуров бе заменен от Спас Делев. Минута след това Анисе направи невероятен пропуск, след като Лорес центрира остро от фаул, но мадагаскарецът не успя да стреля точно. Последва нова смяна, като дебют с червения екип направи Марсиньо, който замени Мишел Платини. В 67-ата минута Присо пропусна да се разпише от около 3-4 метра. В77-ата минута Игнасио Лорес изпълни ъглов удар, Венков отклони с глава към Бандаловски на далечната греда, а капитанът необезпокояван я прати във вратата.  До края на мача в игра за първи път с червения екип се появи и юношата Богомил Христов. Младокът замени Лукас Саша в 83-ата минута. При извършването на смяната бразилецът получи жълт картон за бавно излизане от терена.