21. Даниел Гаджев (Монтана)

• 90+1мин

99. Нджонго Присо (ЦСКА) асистенция - Жуниор Мораеш

90+3′ Край на мача.

90+2′ Присо напуска, в игра Якимов.

90+1′ ГОООООООООООООЛ! Мораес овладя топката в средата на терена, финтира елегантно бранител на гостите и подаде на празна врата към Присо, за който не остан нищо друго освен да отбележи.

90′ Три минути добавено време.

88′ Неточен удар на Бандаловски.

85′ Последна смяна за Монтана. Мичев е заменен от Борисов.

84′ Мболи спасява коварен удар с глава.

76′ Иванов получава жълт картон.

73′ Втора смяна в ЦСКА. Паун напуска, на негово място Владо Иванов.

70′ Мболи спсява с крак опасен удар на Едуардо.

69′ Отново спасяване на Мболи.

66′ Едуардо бе оставен непокрит в накзателното поле на ЦСКА и за щастие на Мболи ударът му с глава бе неточен.

61′ Воденичаров е заменен от Антонов.

59′ Удар на Едуардо, но Мболи е на мястото си и лови топката.

55′ Добро центриране на Адемар отляво, но Присо не успя да играе с топката.

52′ Силен удар на Дюлгеров, топката минава покрай вратата.

49′ Принудителна смяна в ЦСКА. Костов е заменен от Карачанаков.

47′ Втори жълт и червен картон за Гаджев, който направи много грубо нарушение в централната зона на терена.

45+1′ Край на първата част.

46′ Начало на втората част.

46′ На полувремето е направена смяна в състава на гостите. Вълчанов е заменен от Димитър Кр. Илиев.

45′ ГОООООООООООООООООООЛ! Жуниор Мораес открива резултата след прекрасно опдаван на Паун и още по-добро отиграване от негова страна.

43′ Двойно подаване между Галчев и Адемар, но бранителят си поведе силно топката и не успя да стреля.

39′ Чудесна комбинация между Галчев, Костов и Мораес завърши с техничен удар на бразилеца, но вратарят на гостите спаси.

36′ Дюлгеров пробва удар от дистанция, но твърде неточно.

34′ Още една възможност за армейците, но и този път ударът на Мораес не влиза във вратата.

33′ Шанс за ЦСКА! Шут от границата на наказателното поле на Жуниор Мораес среща десния страничен стълб на вратата, но топката не с еоплете в мрежата.

31′ Борис Галчев стреля силно и неточно от наказателното поле.

28′ Галчев опитва да намери Присо с пас зад защитата, но подаването в твърде силно.

22′ Копаранво е санкциониран от главния рефер с жълт картон.

21′ Нджонго Присо направи добър рейд по дясното крило, но центрирането му в наказателното поле бе неточно.

17′ Добра атака на ЦСКА организирана от Паун, която за съжаление не завърши с точен удар към Яначков.

15′ Жълт картон за Гаджев.

13′ Корнер за Монтана, от който не става нищо интересно пред вратата на Мболи.

8′ Паун напредна добре по лявото крило, стигна до самата аутлиния и центрира остро позмеята, но там Мораес не успя да играе с топката.

4′ Добро центриране на Галчев отляво, защитник избива в ъглов удар.