• 37мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА) асистенция - Антон Карачанаков

• 76мин

45. Григор Долапчиев (ЦСКА) асистенция - Омар Косоко

ЦСКА​ разби с 4:0 гостуващия тим на Нефтохимик Бургас. Попаденията за нашите момчета вкараха Марсиньо, Венци Василев, Емил Гъргоров и Григор Долапчиев.

Преди началото на срещата всички привърженици по трибуните и играчите на терена почетоха починалия армеец Пепи Алексов с аплодисменти. Червените започнаха добре двубоя и атаките към вратата на гостите неспираха. В 3-ата минута Марсиньо стреля от движение, но топката мина покрай вратата. В 11-ата минута бразилецът намери Карачанаков с хубав пас. Карата овладя топката и стреля с левия крак, но бранител в зелено блокира удара. В 13-ата минута Емил Гъргоров получи подаване в предни позиции, стреля технично, но топката разтресе напречната греда. В 15-ата минута Марсиньо направи страхотен пробив, като навърза няколко защитника на Нефтохимик, навлезе във вратарското поле и с точен удар откри резултата. Вторият гол за армейците не закъсня. В 18-ата минута след центриране от ъглов удар Венци Василев скочи най-високо в наказателното поле и с глава насочи топката във вратата. Хубавите атаки на ЦСКА продължиха и в 24-ата минута комбинация между Милисавлевич и Марсиньо завърши с удар по земя на десетката, но Караманов спаси. Гостите опитаха да изненадат Черни с удари от далеч, но и Чипев, и Димитров бяха неточни. В 36-ата минута при центриране от корнер за ЦСКА, защитник изчисти топката, а тя попадна на волето на Ники Дюлгеров. Караманов обаче със сетни усилия спаси. Минута по-късно вратарят нямаше никакъв шанс, след като Гъргоров овладя на границата на наказателното поле. Бадема си вдигна топката и с мощен удар вкара, като преди това топката се удари в напречната греда. В 38-ата минута Кировски бе изведен зад зелената защита от Дюлгеров, стреля, но не намери очертанията на вратата.

На полувремето в състава на Нефтохимик бе направен смяна, като Христов замени Манев, а в 55-ата минута Калоянов отстъпи мястото си на Петков. В 60-ата минута армейците получиха правото да изпълняват пряк свободен удар. Марсиньо пусна към Гъргоров, който шутира силно, но пак Караманов спаси. В 62-ата минута Антон Карачанаков получи топката на десния фланг, финтира бранител и стреля от малък ъгъл вместо да комбинира с непокрития Кировски. В 65-ата минута Ивайло Чочев бе заменен от Ревсон Кордейро. Последва нова смяна, като Омар Косоко заигра на мястото на Антон Карачанаков. Секунди след като се появи на терена Косоко с удар по земя затрудни максимално Караманов. В 71-ата минута Християн Кировски бе изведен на чиста позиция, но силният му удар премина встрани от вратата. В 74-ата минута Косоко разпиля защитата на съперника и нанесе удар, но кълбото мина на сантиметри от дясната греда. В 76-ата минута Григор Долапчиев замени Кировски на върха на атаката. На Гришата му бяха нужни само две минути на терена, за да се разпише. Косоко с перфектен пас изведе Долапчиев очи в очи със стража на гостите, нападателят с плътен удар оформи крайният резултат.