9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Маурисио Гарсес

В 1-та минута Кайседо със слаб удар с глава в ръцете на Н'Диайе.

Във 2-та минута пробив на Вилдсхут и подаване - избито.

В 3-та минута Кери центрира от корнер, Лам бие с глава в аут.

В 5-та минута Вилдсхут с нов пробив отляво и подава в наказателното поле, Кери със силен удар, Н'Диайе избива брилянтно.

В 10-та минута Кери извежда Вилдсхут, който обаче се засуетява и Каломбо му отнема.

В 13-та минута пробив на Вилдсхут отляво, след това намира Кери, който стреля в ръцете на Н'Диайе.

В 16-та минута отлично извеждане на Вилдсхут от Кери, сам срещу вратаря нидерландецът бие в Н'Диайе.

В 17-та минута Йомов към Кайседо, който сваля с глава към Кери, но той е изпреварен на сантиметри.

В 24-та минута Кери центрира от корнер, Матей с прекрасна игра с глава матира вратаря за 1:0.

В 28-та минута Йомов отдясно пробива и подава към Кайседо, пресечено от защитник.

В 30-та минута изстрел на Христов от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 40-та минута Пулиезе центрира от пряк свободен, Лукарели пробва удар с глава - блокиран.

В 44-та минута центриране в пеналтерията Христов с глава в аут.

В 46-та минута след смените с капитанската лента е Кох.

В 48-та минута Каса е изведен от Пулиезе, Петров с отлична намеса с тяло и Бусато лови.

В 49-та минута Мазела е спрян от Пехливанов при атака.

В 50-та минута удар от пряк свободен на Кеса в ръцете на Бусато.

В 52-та минута жълт картон за Лукарели за спиране с ръка на атака на Чорбаджийски.

В 55-та минута блокиран шут на Мазела от Чорбаджийски.

В 58-та минута удар на Каломбо над вратата.

В 59-та минута слаб удар на Каса в ръцете на Бусато.

В 60-та минута изстрел на Гарсес в ръцете на Н'Диайе.

В 61-та минута Чарлз намира Чорбаджийски в пеналта, който бие, но Николаев избива в корнер. В същата минута Вион центрира от ъгловия, Мухар с удар с глава в аут.

В 63-та минута груб фаул на Зебли в гръб на Вион, съдията му показва жълт картон.

В 66-та минута съдията сменя решението си и дава червен картон на Зебли, а Вион е изнесен от терена без смяна.

В 69-та минута балонен шут на Николаев над вратата.

В 72-та минута подаване на Чорбаджийски от корнер, Кох стреля, Н'Диайе избива в ъглов. От него повторение на ситуацията, пас на Чорбаджийски и Кох бие, Н'Диайе хваща топката.

В 75-та минута жълт картон за Кавдански за пореден груб фаул срещу Чорбаджийски.

В 78-та минута Дончев взема топката след грешка на Мартела, подава на Кайседо, удар в аут.

В 79-та минута втори жълт и респективно червен картон за Лукарели за нарушение срещу Чорбаджийски.

В 81-та минута с капитанската лента е Николаев.

В 82-та минута с капитанската лента е Каса.

В 82-та минута удар на Чорбаджийски, рикошет, топката стига до Кайседо, който се завърта красиво и праща топката неспасяемо в ъгъла на вратата за 2:0.

В 86-та минута Гарсес с пас към Кайседо и Чарлз, и двамата нападатели бе успяват да стигнат до топката. В същата минута Чарлз се завърта в пеналта и стреля слабо в ръцете на Н'Диайе.

В 90+1-та минута продължителна атака на армейците завършва с пас на Гарсес отляво, Кайседо с глава я насочва към вратата, Н'Диайе пробва да избие, но топката влиза във вратата за 3:0.

В 90+2-та минута Чарлз отнема брилянтно топката от Гривнев, стреля, но Н'Диайе чудесно избива в ъглов удар.