Турнир: „А“ футболна група 2013/14 (3-ти кръг)
Посещаемост: 5 700 зрители
Съдия: Георги Йорданов
На живо по: TV7

ЦСКА​ и Черно море не успяха да излъчат победител в мач от третия кръг на “А” група.

Армейците започнаха по-активно и в 7-ата минута се откри шанс за гол. Грънчов овладя центриране на Карачанаков, върна му топката, а Карата я насочи към точката на дузпата. Там Гъргоров стреля от въздуха, но право в ръцете на Китанов. Последва и възможност за гостите да отбележат, но ударът на Расим не намери очертанията на вратата. В 15-ата минута направилият повторен дебют с червената фланелка Вальо Илиев пусна страхотен дълъг пас към Гъргоров в предни позиции. Бадема овладя топката на гърди, но си я поведе лошо и Китанов улови. Армейците владееха инициативата на терена и притежанието на топката бе в тяхната полза, но така и не стигаха до вратата на гостите. В 27-ата минута бе отсъден пряк свободен удар за ЦСКА, на около 27-28 метра от вратата. Марсиньо стреля хубаво, но Китанов с една ръка изби в ъглов удар. В 35-ата минута Илиев спря непозволено пробив на Окоро и получи жълт картон. В 44-ата минута червените отбелязаха гол, но попадението не бе зачетено.  Милисавлевич центрира отляво към близката греда, където Бруно Морейра и Александров се сблъскаха, а Гъргоров прати топката във вратата. Главният рефер обаче видя нарушение и отмени гола.

На полувремето в състава на ЦСКА направиха една промяна, като Николай Дюлгеров замени Ревсон Кордейро. В 51-ата минута Георгиев получи жълт картон след груб фаул срещу Карачанаков. Последва силен удар на Марсиньо от дистанция, но Китанов спаси. В 55-ата минута Окоро опита да изненада Черни с удар от границата на наказателното поле, но изпълнението му бе много слабо. В 60-ата минута на терена на стадион „Българска армия” дебют с фланелката на ЦСКА направи Омар Косоко, който замени Антон Карачанаков. Секунди след като се появи на терена Косоко стреля към вратата на гостите, но вратарят спаси. В 69-ата минута Божилов стреля силно от пряк свободен удар, но прати топката над напречната греда. В 74-ата минута Вальо Илиев получи травма, опита да доиграе мача, но в крайна сметка бе заменен принудително в 77-ата минута от Апостол Попов. В 82-ата минута Китанов получи официално предупреждение от рефера, след като стражът на съперника бавеше играта през целия мач. В 83-ата минута след статично положение Мишо Венков се озова на стрелкова позиция. Ударът му от малък ъгъл обаче бе отразен от Томас Черни.  Последва ново спасяване на чеха след техничен удар на Райков.  В 86-ата минута Косоко намери Морейра сам в наказателното поле, португалецът стреля, но Китанов спаси. В 90-ата минута удар на Ивайло Чочев от около 19 метра мина на метър над вратата.