Трета лига 2023/24

класиране

Nº Клуб М П Р З ГР Т
1. Миньор (Перник) Миньор (Перник) 36 29 4 3 74:27 (47) 91
2. ЦСКА II (София) ЦСКА II (София) 35 23 5 7 64:35 (29) 74
3. Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански) 36 20 6 10 65:43 (22) 66
4. Ботев 1937 (Ихтиман) Ботев 1937 (Ихтиман) 36 19 7 10 67:50 (17) 64
5. Сливнишки герой (Сливница) Сливнишки герой (Сливница) 36 15 10 11 51:45 (6) 55
6. Рилски спортист 2011 (Самоков) Рилски спортист 2011 (Самоков) 36 16 3 17 55:57 (-2) 51
7. Левски II (София) Левски II (София) 35 15 6 14 56:49 (7) 51
8. Балкан 1929 (Ботевград) Балкан 1929 (Ботевград) 36 13 10 13 61:59 (2) 49
9. Витоша (Бистрица) Витоша (Бистрица) 36 12 10 14 29:31 (-2) 46
10. ФК 1948 III (София) ФК 1948 III (София) 36 13 7 16 53:52 (1) 46
11. Кюстендил (Кюстендил) Кюстендил (Кюстендил) 36 12 9 15 53:52 (1) 45
12. Банско тийм (Банско) Банско тийм (Банско) 36 12 8 16 46:51 (-5) 44
13. Септември (Симитли) Септември (Симитли) 36 10 13 13 44:46 (-2) 43
14. Славия 1913 II (София) Славия 1913 II (София) 36 12 6 18 49:62 (-13) 42
15. Септември II (София) Септември II (София) 35 11 9 15 45:44 (1) 42
16. Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище) 36 11 7 18 48:74 (-26) 40
17. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 35 10 10 15 37:57 (-20) 40
18. Пирин 1941 (Разлог) Пирин 1941 (Разлог) 36 11 6 19 32:54 (-22) 39
19. Хебър 1918 II (Пазарджик) Хебър 1918 II (Пазарджик) 36 9 6 21 34:53 (-19) 33
20. Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе) 36 13 2 21 46:68 (-22) 41

посещаемост

Голове по период

програма

Рилски спортист 2011
(Самоков)

предстояща среща

6 юни 2024 г. 18:00 ч.
Искър, Самоков
38-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

предстояща среща

1 юни 2024 г. 18:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
37-и кръг

Ботев 1937
(Ихтиман)

Левски II
(София)

предстояща среща

29 май 2024 г. 18:00 ч.
Виваком арена - Георги Аспарухов, София
28-и кръг

ЦСКА II
(София)

Банско тийм
(Банско)

4:2

25 май 2024 г. 18:00 ч.
Свети Петър, Банско
36-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

3:0

18 май 2024 г. 18:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
35-и кръг

Кюстендил
(Кюстендил)

Септември
(Симитли)

2:0

11 май 2024 г. 18:00 ч.
Струма, Симитли
34-ти кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

3:3

8 май 2024 г. 18:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
33-ти кръг

Миньор
(Перник)

Септември II
(София)

1:2

1 май 2024 г. 14:00 ч.
Герман, Герман
32-ри кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

0:0

27 април 2024 г. 16:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
31-ви кръг

Сливнишки герой
(Сливница)

ФК 1948 III
(София)

3:1

20 април 2024 г. 16:00 ч.
Летище, София
30-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

3:1

13 април 2024 г. 16:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
29-и кръг

Балкан 1929
(Ботевград)

ЦСКА II
(София)

4:1

31 март 2024 г. 15:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
27-и кръг

ОФК Костинброд 2012
(Костинброд)

Витоша
(Бистрица)

1:1

23 март 2024 г. 16:30 ч.
Летище, София
26-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

1:1

16 март 2024 г. 15:00 ч.
Герман, Герман
25-и кръг

Вихрен
(Сандански)

ЦСКА II
(София)

2:1

9 март 2024 г. 15:01 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
24-ти кръг

Славия 1913 II
(София)

Оборище
(Панагюрище)

0:2

6 март 2024 г. 15:00 ч.
Орчо Войвода, Панагюрище
23-ти кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

1:0

2 март 2024 г. 13:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
22-ри кръг

Пирин 1941
(Разлог)

Хебър 1918 II
(Пазарджик)

0:2

24 февруари 2024 г. 14:00 ч.
Бенковски, Сарая
21-ви кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

3:0 сл.

17 февруари 2024 г. 14:00 ч.
 
20-и кръг

Чавдар
(Етрополе)

ЦСКА II
(София)

4:2

25 ноември 2023 г. 17:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
19-и кръг

Рилски спортист 2011
(Самоков)

Ботев 1937
(Ихтиман)

0:2

18 ноември 2023 г. 14:00 ч.
Христо Ботев, Ихтиман
18-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

2:1

11 ноември 2023 г. 12:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
17-и кръг

Банско тийм
(Банско)

Кюстендил
(Кюстендил)

1:2

3 ноември 2023 г. 14:00 ч.
Осогово, Кюстендил
16-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

2:0

28 октомври 2023 г. 16:15 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
15-и кръг

Септември
(Симитли)

Миньор
(Перник)

1:0

21 октомври 2023 г. 16:00 ч.
Миньор, Перник
14-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

2:1

14 октомври 2023 г. 16:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
13-и кръг

Септември II
(София)

Сливнишки герой
(Сливница)

1:2

7 октомври 2023 г. 16:00 ч.
Сливнишки герой, Сливница
12-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

2:1

30 септември 2023 г. 17:00 ч.
Българска армия, София
11-и кръг

ФК 1948 III
(София)

Балкан 1929
(Ботевград)

0:3

23 септември 2023 г. 17:00 ч.
Христо Ботев, Ботевград
10-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

1:0

18 септември 2023 г. 17:00 ч.
Българска армия, София
9-и кръг

Левски II
(София)

ОФК Костинброд 2012
(Костинброд)

0:4

9 септември 2023 г. 17:00 ч.
Георги Бенковски, Костинброд
8-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

1:0

6 септември 2023 г. 17:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
7-и кръг

Витоша
(Бистрица)

Вихрен
(Сандански)

1:1

2 септември 2023 г. 17:00 ч.
Малеш, Микрево
6-и кръг

ЦСКА II
(София)

Славия 1913 II
(София)

1:2

26 август 2023 г. 18:00 ч.
Александър Шаламанов, София
5-и кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

0:1

19 август 2023 г. 18:00 ч.
Българска армия, София
4-ти кръг

Оборище
(Панагюрище)

Пирин 1941
(Разлог)

1:0

16 август 2023 г. 18:00 ч.
Септември, Разлог
3-ти кръг

ЦСКА II
(София)

ЦСКА II
(София)

3:1

12 август 2023 г. 18:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
2-ри кръг

Хебър 1918 II
(Пазарджик)

Чавдар
(Етрополе)

4:1

5 август 2023 г. 18:00 ч.
Чавдар, Етрополе
1-ви кръг

ЦСКА II
(София)

играчи

Nº Име Мач Мин Груп Гол Аси ЖК ЧК
2. Наско Цеков 13 1179′ 13 1 3 4 -
3. Лъчезар Иванов 31 2852′ 32 2 - 7 -
5. Мартин Сотиров 25 (4) 2179′ 34 1 - 6 -
6. Петко Панайотов 28 2457′ 28 4 - 5 -
7. Алесандро Николов 23 (9) 2075′ 32 8 2 6 -
7. Марк-Емилио Папазов 13 1177′ 13 10 (1) 1 - -
8. Юлиан Илиев 33 3006′ 33 5 (3) 4 5 -
10. Георги Чорбаджийски 23 2059′ 23 10 4 6 -
11. Илиан Антонов 24 2092′ 24 3 6 3 -
13. Димитър Христов 16 (8) 1432′ 29 - - 2 -
19. Теодор Апостолов 18 (7) 1610′ 30 3 2 3 1
20. Кирил Георгиев 1 (5) 122′ 29 - 1 - -
  • Мач - мачове в които е участвал като титуляр. В скоби са показани мачовете които е влязал като резерва.
  • Мин - общо минути в които е бил на терена. Когато няма друга информация мачът се калкулира като две полувремена по 45 минути
  • Груп - мачове в които е бил в групата на мача
  • Гол - общо вкарани голове. В скоби са показани колко от тях са от дузпи. Дузпите след края на мача не се калкулират.
  • Аси - общо асистенции направени от играча
  • ЖК - натрупани жълти картони
  • ЧК - натрупани червени картони