• 79мин

20. Омар Косоко (ЦСКА) асистенция - Неманя Милисавлевич

• 82мин

7. Тони Силва (ЦСКА) асистенция - Ивайло Чочев

В столичното дерби на 25-ия кръг на А група ЦСКА постигна класическа победа с 3:0 срещи тима на Славия. Всички попадения паднаха през втората част, като автори на головете бяха Неманя Милисавлевич, Омар Косоко и Тони Силва.

В 4-ата минута Стивън Сънди опита късмета си с удар от дистанция, но бе неточен. Последва хубаво двойно между Милисавлевич и Косоко, но в последният момент бранител в бяло изчисти топката. В 9-ата минута Чочев отне притежанието на топката от противников играч и подаде към Косоко. Той не се забави и стреля със завъртане, но топката премина над напречната греда. В 13-ата минута Иван Стоянов получи пас по левия фланг, овладя топката и стреля с десния крак, но кълбото мина встрани от лявата греда. В 15-ата минута гол на Чочев бе отменен заради засада. В 23-ата минута и гостите застрашиха вратата на ЦСКА, след снаряд на Величков, но Мболи спаси. Последваха нови два изстрела на Иванов и Шалаев, който не затрудниха стража на червените. В 38-ата минута след грубо влизане на Панов срещу Апостол Попов, бранителят бе санкциониран с жълт картон.

През втората част в игра за ЦСКА се появиха Борис Галчев и Тони Силва, които замениха Стивън Сънди и Иван Стоянов. В 63-ата след дълъг пас от дясно Димитров не прецени топката и тя тупна зад него, където Милисавлевич мигновено стреля с левия крак и прати топката покрай отчаяния плонж на Петков. Наставникът на гостите реагира веднага и пусна в игра Абушев на мястото на Марчев. В 66-ата минута Менди отбеляза много красив гол с удар от въздуха, но и това попадения бе отменено заради маркирана засада. В 71-ата минута централният бранител пропусна да отбележи много ефектен гол с пета, но топката премина над вратата. В 73-ата минута играчите на Славия останаха с човек по-малко на терена, след като Панов си изкара втори жълт и съответно червен картон. В 79-ата минута Милисавлевич с перфектен пас намери Омар Косоко, който с топовен удар матира Петков за втори път. Минута о-късно голмайсторът бе заменен от Гуидо Ди Вани. В 82-ата минута бе оформен крайният резултат след като Тони Силва с техничен изстрел от границата на наказателното поле прати топката в горния десен ъгъл на вратата.