• 54мин

15. Александър Др Александров (Черно море)

• 78мин

10. Сержиньо (ЦСКА)

В голов екшън на стадион „Българска армия” ЦСКА София победи с 3:2 гостуващия тим на Черно море.

Още във 2-ата минута армейците пратиха топката във вратата на гостите, но попадението бе отменено заради засада на Пламен Крачунов. В 5-ата минута Апостол Попов направи груба грешка в защита, като върна слабо топката към Черни, за щастие стражът внимаваше и изчисти. Две минути по-късно обаче Томас Черни направи невероятна грешка. Вратарят опита да комбинира с Лукас Саша, но пасът му бе пресечен от Манолов, който подаде към Инканго. Нападателят вкара, но бе в положение на засада, която не бе маркирана. В 10-ата минута удар на Марсиньо премина покрай вратата на Михайлов. В 17-ата червените получиха право да изпълнят пряк свободен удар в опасна близост до вратата на Черно море. Мартин Камбуров стреля технично от фаула, но топката разтресе напречната греда. В 24-ата минута Марсиньо отново опита шанса си от фаул, но топката не намери очертанията на вратата. Последва положение за гостите, като Идалго бе намерен в наказателното поле на ЦСКА, но там централната двойка бранители се справи и му отне топката. В 32-ата минута Спас Делев центрира от свободен удар отляво в наказателното поле, където Венци Василев с глава отклони топката в страничната греда и влезе във вратата. В 34-ата минута удар на Лукас Саша бе спасен от Михайлов. Последва и добра изява на Черни, който спаси тупалка на Райков. В 38-ата минута след центриране от ъглов удар Иван Бандаловски при опита си да изби топката я вкара в собствената си врата. Така завърши първата част.

Армейците започнаха силно второто полувреме и атакуваха непрестанно към Михайлов. На два пъти вратарят спаси удари с глава на Делев и Василев. В 54-ата минута чудесна така премина през Марсиньо, който изведе с перфектен пас Делев по лявото крило. Нападателят елиминира бранител и центрира остро по змея в малкото наказателно поле, където Александър Александров с шпагат си отбеляза автогол. В 57-ата минута гредата помогна на гостите, след като Марсиньо стреля от фаул, но топката се отби в дясната греда. В 58-ата минута Саша направи грубо нарушение срещу Райков и получи жълт картон. В 69-ата минута Мишел Платини замени Мартин Камбуров. В 71-ата минута удар от дистанция на Сержиньо срещна напречната греда. В 72-ата минута Ивайло Чочев се появи в игра на мястото на Спас Делев. В 78-ата минута Мишел Платини изведе Сержиньо зад отбраната на гостите, португалецът останал сам срещу Михайлов пусна топката покрай него о донесе победата на ЦСКА. В 87-ата минута Игнасио Лорес замени Мариньо.