„А“ група 1963/64

класиране

Nº Клуб М П Р З ГР Т
1. Локомотив (София) Локомотив (София) 30 18 8 4 53:28 (25) 44
2. Левски (София) Левски (София) 30 16 9 5 53:32 (21) 41
3. Славия (София) Славия (София) 30 13 9 8 46:36 (10) 35
4. Спартак (Пловдив) Спартак (Пловдив) 30 13 8 9 42:34 (8) 34
5. Дунав (Русе) Дунав (Русе) 30 12 8 10 31:35 (-4) 32
6. Черно море (Варна) Черно море (Варна) 30 11 9 10 35:30 (5) 31
7. АСК Ботев (Пловдив) АСК Ботев (Пловдив) 30 13 4 13 43:54 (-11) 30
8. Локомотив (Пловдив) Локомотив (Пловдив) 30 10 9 11 33:38 (-5) 29
9. Марек (Станке Димитров) Марек (Станке Димитров) 30 11 6 13 39:32 (7) 28
10. Спартак (Плевен) Спартак (Плевен) 30 9 10 11 31:33 (-2) 28
11. ЦСКА „Червено знаме“ (София) ЦСКА „Червено знаме“ (София) 30 12 3 15 58:40 (18) 27
12. Млада гвардия (Сливен) Млада гвардия (Сливен) 30 8 9 13 29:41 (-12) 25
13. Спартак (София) Спартак (София) 30 8 9 13 28:40 (-12) 25
14. Берое (Стара Загора) Берое (Стара Загора) 30 8 8 14 28:38 (-10) 24
15. Спартак (Варна) Спартак (Варна) 30 9 6 15 34:52 (-18) 24
16. Локомотив (Горна Оряховица) Локомотив (Горна Оряховица) 30 9 5 16 29:49 (-20) 23

посещаемост

Голове по период

програма

Берое
(Стара Загора)

5:4

27 юни 1964 г.
 
30-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

3:0

21 юни 1964 г.
Народна армия, София
29-и кръг

Дунав
(Русе)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

2:3

14 юни 1964 г.
Васил Левски, София
28-и кръг

Локомотив
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

0:0

10 юни 1964 г.
 
27-и кръг

Спартак
(София)

Локомотив
(Пловдив)

3:1

6 юни 1964 г.
 
26-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

Локомотив
(Горна Оряховица)

1:0

17 май 1964 г.
 
25-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

4:2

11 май 1964 г.
Народна армия, София
24-ти кръг

Спартак
(Варна)

АСК Ботев
(Пловдив)

2:0

7 май 1964 г.
Христо Ботев, Пловдив
23-ти кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

1:2

18 април 1964 г.
 
22-ри кръг

Левски
(София)

Млада гвардия
(Сливен)

3:1

11 април 1964 г.
 
21-ви кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

4:0

5 април 1964 г.
 
20-и кръг

Спартак
(Плевен)

Марек
(Станке Димитров)

1:0

27 март 1964 г.
 
19-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

1:0

22 март 1964 г.
 
18-и кръг

Спартак
(Пловдив)

Славия
(София)

3:1

14 март 1964 г. 16:30 ч.
Васил Левски, София
17-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

2:0

7 март 1964 г.
 
16-и кръг

Черно море
(Варна)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

4:0

15 декември 1963 г.
 
15-и кръг

Берое
(Стара Загора)

Дунав
(Русе)

1:0

8 декември 1963 г. 14:30 ч.
 
14-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

Локомотив
(София)

1:1

30 ноември 1963 г.
 
13-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

3:1

23 ноември 1963 г.
 
12-и кръг

Локомотив
(Пловдив)

Спартак
(София)

1:4

17 ноември 1963 г.
 
11-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

4:0

10 ноември 1963 г.
 
10-и кръг

Локомотив
(Горна Оряховица)

Спартак
(Варна)

2:1

3 ноември 1963 г.
 
9-и кръг

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

ЦСКА „Ч. знаме“
(София)

4:0

16 октомври 1963 г.
 
8-и кръг

АСК Ботев
(Пловдив)

Левски
(София)

2:1

5 октомври 1963 г.
 
7-и кръг

ЦДНА
(София)

ЦДНА
(София)

7:0

22 септември 1963 г.
 
6-и кръг

Генерал Заимов
(Сливен)

Спартак
(Плевен)

1:0

15 септември 1963 г.
 
5-и кръг

ЦДНА
(София)

ЦДНА
(София)

2:3

8 септември 1963 г.
 
4-ти кръг

Марек
(Станке Димитров)

Спартак
(Пловдив)

0:1

25 август 1963 г.
 
3-ти кръг

ЦДНА
(София)

ЦДНА
(София)

2:3

18 август 1963 г.
 
2-ри кръг

Славия
(София)

Черно море
(Варна)

0:0

11 август 1963 г.
 
1-ви кръг

ЦДНА
(София)

играчи

Nº Име Мач Мин Груп Гол Аси ЧК
- Васил Романов 21 (1) 1934′ 22 2 - -
- Панайот Панайотов 14 1165′ 14 1 - -
- Стоян Йорданов 13 (2) 1221′ 15 - - -
- Димитър Ангелов 9 798′ 9 - - -
- Стоян Кошев 8 (1) 720′ 9 - - -
- Тодор Колев 5 406′ 5 1 - -
- Христо Джорджилов 3 (3) 390′ 6 1 - -
- Петър Петров 3 (1) 244′ 4 - - -
- Атанас Пецовски 3 270′ 3 - - -
- Янко Кирилов 1 (1) 115′ 2 - - -
1. Георги Найденов 13 1145′ 13 - - -
2. Христо Маринчев 12 (2) 1119′ 14 - - -
3. Борис Гаганелов 25 2250′ 25 - - -
4. Никола Ковачев 26 (1) 2236′ 27 1 (1) - 2
5. Борис Станков 19 (2) 1786′ 21 2 - 1
6. Панталей Димитров 21 (3) 1902′ 24 1 - -
7. Иван Ранков 19 (2) 1690′ 21 2 3 -
8. Никола Цанев 27 2394′ 27 26 (4) - -
9. Димитър Якимов 29 2585′ 29 14 (1) 3 1
10. Стоичко Пешев 22 (3) 2027′ 25 - - -
11. Иван Колев 29 2483′ 29 6 1 -
  • Мач - мачове в които е участвал като титуляр. В скоби са показани мачовете които е влязал като резерва.
  • Мин - общо минути в които е бил на терена. Когато няма друга информация мачът се калкулира като две полувремена по 45 минути
  • Груп - мачове в които е бил в групата на мача
  • Гол - общо вкарани голове. В скоби са показани колко от тях са от дузпи. Дузпите след края на мача не се калкулират.
  • Аси - общо асистенции направени от играча
  • ЧК - натрупани червени картони