Първа лига 2019/20

класиране

Nº Клуб М П Р З ГР Т
1. Лудогорец 1945 (Разград) Лудогорец 1945 (Разград) 23 16 7 0 42:10 (32) 55
2. Левски (София) Левски (София) 24 13 7 4 40:17 (23) 46
3. Локомотив 1926 (Пловдив) Локомотив 1926 (Пловдив) 24 13 7 4 46:22 (24) 46
4. ЦСКА (София) ЦСКА (София) 24 13 7 4 39:16 (23) 46
5. Славия 1913 (София) Славия 1913 (София) 24 12 6 6 31:23 (8) 42
6. Черно море (Варна) Черно море (Варна) 24 9 10 5 30:21 (9) 37
7. Берое (Стара Загора) Берое (Стара Загора) 24 12 1 11 37:32 (5) 37
8. Ботев (Пловдив) Ботев (Пловдив) 24 8 6 10 25:27 (-2) 30
9. Арда 1924 (Кърджали) Арда 1924 (Кърджали) 23 7 8 8 25:29 (-4) 29
10. Етър ВТ (Велико Търново) Етър ВТ (Велико Търново) 24 5 9 10 26:40 (-14) 24
11. Царско село 2015 (София) Царско село 2015 (София) 24 6 4 14 22:39 (-17) 22
12. Ботев (Враца) Ботев (Враца) 24 4 7 13 20:45 (-25) 19
13. Дунав (Русе) Дунав (Русе) 24 4 6 14 18:44 (-26) 18
14. Витоша (Бистрица) Витоша (Бистрица) 24 1 3 20 15:51 (-36) 6

Кръг за кръг

посещаемост

Голове по период

програма

ЦСКА
(София)

предстояща среща

9 май 2020 г.
Българска армия, София
26-и кръг

Локомотив 1926
(Пловдив)

Витоша
(Бистрица)

предстояща среща

2 май 2020 г.
Васил Левски, София
25-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

2:0

7 март 2020 г. 17:30 ч.
Българска армия, София
24-ти кръг

Берое
(Стара Загора)

Царско село 2015
(София)

2:1

29 февруари 2020 г. 17:30 ч.
Бистрица, Бистрица
23-ти кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

1:0

22 февруари 2020 г. 16:30 ч.
Българска армия, София
22-ри кръг

Ботев
(Пловдив)

Левски
(София)

0:0

15 февруари 2020 г. 14:45 ч.
Васил Левски, София
21-ви кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

4:0

14 декември 2019 г. 16:30 ч.
Българска армия, София
20-и кръг

Дунав
(Русе)

Арда 1924
(Кърджали)

0:0

8 декември 2019 г. 14:15 ч.
Локомотив, Пловдив
19-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

0:0

1 декември 2019 г. 18:00 ч.
Българска армия, София
18-и кръг

Лудогорец 1945
(Разград)

Ботев
(Враца)

0:3

23 ноември 2019 г. 15:00 ч.
Христо Ботев, Враца
17-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

1:0

9 ноември 2019 г. 17:30 ч.
Българска армия, София
16-и кръг

Славия 1913
(София)

Черно море
(Варна)

0:2

5 ноември 2019 г. 17:30 ч.
Тича, Варна
15-и кръг

ЦСКА
(София)

Етър ВТ
(Велико Търново)

0:4

30 октомври 2019 г. 18:30 ч.
Ивайло, Велико Търново
14-и кръг

ЦСКА
(София)

Локомотив 1926
(Пловдив)

1:0

20 октомври 2019 г. 17:45 ч.
Локомотив, Пловдив
13-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

4:0

5 октомври 2019 г. 20:00 ч.
Българска армия, София
12-и кръг

Витоша
(Бистрица)

Берое
(Стара Загора)

2:1

29 септември 2019 г. 20:30 ч.
Берое, Стара Загора
11-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

3:0

20 септември 2019 г. 20:00 ч.
Българска армия, София
10-и кръг

Царско село 2015
(София)

Ботев
(Пловдив)

0:1

14 септември 2019 г. 17:30 ч.
Ботев 1912, Коматево, Пловдив
9-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

2:2

1 септември 2019 г. 17:45 ч.
Васил Левски, София
8-и кръг

Левски
(София)

Дунав
(Русе)

1:1

25 август 2019 г. 18:00 ч.
Градски, Русе
7-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

3:2

18 август 2019 г. 18:00 ч.
Българска армия, София
6-и кръг

Арда 1924
(Кърджали)

Лудогорец 1945
(Разград)

0:0

11 август 2019 г. 20:30 ч.
Лудогорец арена, Разград
5-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

1:0

4 август 2019 г. 18:45 ч.
Българска армия, София
4-ти кръг

Ботев
(Враца)

Славия 1913
(София)

1:2

28 юли 2019 г. 21:00 ч.
Славия, София
3-ти кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

1:3

20 юли 2019 г. 18:45 ч.
Българска армия, София
2-ри кръг

Черно море
(Варна)

ЦСКА
(София)

2:2

12 юли 2019 г. 21:00 ч.
Българска армия, София
1-ви кръг

Етър ВТ
(Велико Търново)

играчи

Nº Име Мач Мин Груп Гол Аси ЖК ЧК
2. Стойчо Атанасов 2 136′ 3 - - 1 -
3. Жеферсон Телес 7 (9) 773′ 19 1 - 3 -
4. Божидар Чорбаджийски 3 264′ 8 - - 1 -
5. Николай Бодуров 2 188′ 2 - - - -
5. Върнон Анита 1 (1) 132′ 2 - - 1 -
6. Рубен Пинто 12 (2) 1129′ 17 1 2 4 -
7. Денис Давидов 0 (3) 67′ 5 - - - -
8. Греъм Кери 11 (8) 1052′ 22 3 7 3 -
9. Тони Уот 7 (8) 607′ 20 3 1 1 -
10. Евандро 18 (5) 1619′ 24 8 3 4 -
11. Петър Занев 19 1746′ 20 1 4 4 1
13. Густаво Бусато 17 1609′ 24 - - 1 -
14. Вив Соломон-Отабор 13 (6) 1156′ 21 1 2 - -
15. Кристиян Малинов 16 (6) 1553′ 23 2 2 3 -
16. Жаниу Бикел 12 (2) 1166′ 14 - - 2 -
17. Енрике 1 (3) 123′ 4 - 1 - -
18. Брадли Мазику 16 (2) 1572′ 18 - 2 2 -
19. Иван Турицов 13 1109′ 18 - 1 2 -
20. Тиаго Родригеш 14 (4) 1412′ 19 4 1 4 -
21. Диего Фабрини 3 (2) 197′ 6 - - 2 -
21. Едвин Джеси 3 251′ 3 - 1 - -
21. Томи Юрич 0 (5) 109′ 7 - - 1 -
22. Али Соу 20 (3) 1957′ 23 9 (1) 3 2 -
23. Ахмед Ахмедов 1 71′ 2 - - - -
23. Митко Митков 0 (2) 54′ 3 1 - - -
24. Нуно Томаш 4 378′ 18 - - - -
24. Стефано Белтраме 4 319′ 4 2 - 1 -
25. Раул Албентоса 15 1423′ 17 2 - 3 -
26. Валентин Антов 12 1140′ 19 - 1 2 -
27. Мартин Смоленски 0 (1) 3′ 4 - - - -
28. Пламен Гълъбов 11 1041′ 19 1 - 4 -
30. Витаутас Черниаускас 7 666′ 24 - - 1 -
  • Мач - мачове в които е участвал като титуляр. В скоби са показани мачовете които е влязал като резерва.
  • Мин - общо минути в които е бил на терена. Когато няма друга информация мачът се калкулира като две полувремена по 45 минути
  • Груп - мачове в които е бил в групата на мача
  • Гол - общо вкарани голове. В скоби са показани колко от тях са от дузпи. Дузпите след края на мача не се калкулират.
  • Аси - общо асистенции направени от играча
  • ЖК - натрупани жълти картони
  • ЧК - натрупани червени картони