„А“ група 2008/09

класиране

Nº Клуб М П Р З ГР Т
1. Левски (София) Левски (София) 30 21 6 3 57:18 (39) 69
2. ЦСКА (София) ЦСКА (София) 30 21 5 4 54:22 (32) 68
3. Черно море (Варна) Черно море (Варна) 30 18 6 6 48:19 (29) 60
4. Литекс (Ловеч) Литекс (Ловеч) 30 17 7 6 53:26 (27) 58
5. Локомотив (София) Локомотив (София) 30 16 6 8 52:29 (23) 54
6. Локомотив 1936 (Пловдив) Локомотив 1936 (Пловдив) 30 12 7 11 40:43 (-3) 43
7. Черноморец Бургас (Бургас) Черноморец Бургас (Бургас) 30 11 10 9 41:37 (4) 43
8. Локомотив (Мездра) Локомотив (Мездра) 30 10 7 13 39:41 (-2) 37
9. Славия 1913 (София) Славия 1913 (София) 30 11 4 15 41:38 (3) 37
10. Пирин Благоевград (Благоевград) Пирин Благоевград (Благоевград) 30 10 5 15 35:50 (-15) 35
11. Миньор (Перник) Миньор (Перник) 30 9 8 13 24:39 (-15) 35
12. Сливен 2000 (Сливен) Сливен 2000 (Сливен) 30 8 8 14 32:40 (-8) 32
13. Ботев 1912 (Пловдив) Ботев 1912 (Пловдив) 30 8 6 16 31:50 (-19) 30
14. Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански) 30 8 2 20 29:50 (-21) 26
15. Спартак (Варна) Спартак (Варна) 30 5 10 15 19:46 (-27) 25
16. Беласица (Петрич) Беласица (Петрич) 30 4 5 21 24:71 (-47) 17

посещаемост

Голове по период

програма

ЦСКА
(София)

2:1

13 юни 2009 г. 17:00 ч.
Локомотив, Мездра
30-и кръг

Локомотив
(Мездра)

Литекс
(Ловеч)

1:0

31 май 2009 г. 17:00 ч.
Градски, Ловеч
29-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

1:0

23 май 2009 г. 17:00 ч.
Васил Левски, София
28-и кръг

Локомотив
(София)

Черно море
(Варна)

1:0

16 май 2009 г. 18:00 ч.
Тича, Варна
27-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

0:2

9 май 2009 г. 17:45 ч.
Васил Левски, София
26-и кръг

Левски
(София)

Черноморец Бургас
(Бургас)

0:1

2 май 2009 г. 18:00 ч.
Лазур, Бургас
25-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

2:1

26 април 2009 г. 19:30 ч.
Българска армия, София
24-ти кръг

Ботев 1912
(Пловдив)

Вихрен
(Сандански)

1:4

22 април 2009 г. 15:00 ч.
Осогово, Кюстендил
23-ти кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

4:1

18 април 2009 г. 19:00 ч.
Българска армия, София
22-ри кръг

Пирин Благоевград
(Благоевград)

Миньор
(Перник)

0:1

11 април 2009 г. 13:00 ч.
Миньор, Перник
21-ви кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

2:1

5 април 2009 г. 19:30 ч.
Българска армия, София
20-и кръг

Славия 1913
(София)

Спартак
(Варна)

0:2

21 март 2009 г. 15:30 ч.
Спартак, Варна
19-и кръг

ЦСКА
(София)

Локомотив 1936
(Пловдив)

1:3

18 март 2009 г. 13:00 ч.
Локомотив, Пловдив
18-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

3:0

14 март 2009 г. 15:30 ч.
Българска армия, София
17-и кръг

Сливен 2000
(Сливен)

Беласица
(Петрич)

0:3

7 март 2009 г. 15:30 ч.
Христо Ботев, Благоевград
16-и кръг

ЦСКА
(София)

Локомотив
(Мездра)

2:2

28 ноември 2008 г. 14:00 ч.
Локомотив, Мездра
15-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

2:0

23 ноември 2008 г. 17:00 ч.
Българска армия, София
14-и кръг

Литекс
(Ловеч)

Локомотив
(София)

1:1

15 ноември 2008 г. 14:30 ч.
Локомотив, София
13-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

1:1

8 ноември 2008 г. 14:30 ч.
Българска армия, София
12-и кръг

Черно море
(Варна)

Левски
(София)

1:1

1 ноември 2008 г. 18:00 ч.
Васил Левски, София
11-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

2:1

25 октомври 2008 г. 19:30 ч.
Българска армия, София
10-и кръг

Черноморец Бургас
(Бургас)

Ботев 1912
(Пловдив)

0:2

19 октомври 2008 г. 16:00 ч.
Христо Ботев, Пловдив
9-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

2:0

4 октомври 2008 г. 19:30 ч.
Българска армия, София
8-и кръг

Вихрен
(Сандански)

Пирин Благоевград
(Благоевград)

2:2

27 септември 2008 г. 16:00 ч.
Христо Ботев, Благоевград
7-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

2:0

19 септември 2008 г. 19:30 ч.
Българска армия, София
6-и кръг

Миньор
(Перник)

Славия 1913
(София)

1:2

14 септември 2008 г. 17:00 ч.
Славия, София
5-и кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

3:0

30 август 2008 г. 20:00 ч.
Българска армия, София
4-ти кръг

Спартак
(Варна)

ЦСКА
(София)

2:0

24 август 2008 г. 18:00 ч.
Българска армия, София
3-ти кръг

Локомотив 1936
(Пловдив)

Сливен 2000
(Сливен)

3:1

15 август 2008 г. 18:00 ч.
Хаджи Димитър, Сливен
2-ри кръг

ЦСКА
(София)

ЦСКА
(София)

1:0

10 август 2008 г. 18:00 ч.
Христо Ботев, Благоевград
1-ви кръг

Беласица
(Петрич)

играчи

Nº Име Мач Мин Груп Гол ЖК ЧК
1. Венцислав Велинов - - 15 - - -
2. Павел Ковачев 0 (1) 32′ 1 - - -
3. Павел Виданов 12 (3) 1162′ 23 - 3 -
4. Кристиян Узунов 0 (1) 11′ 6 - - -
5. Тодор Янчев 26 2442′ 26 3 6 -
6. Кирил Котев 27 2549′ 27 3 5 -
7. Владимир Манчев 4 309′ 4 4 - -
8. Мартин Тошев 3 (10) 605′ 18 - - -
9. Владислав Златинов 1 (5) 207′ 7 1 1 -
10. Иван К. Иванов 30 2881′ 30 5 3 -
11. Здравко Лазаров 10 (5) 1015′ 16 2 (1) 2 -
12. Иван Караджов 1 94′ 3 - - -
14. Атанас Зехиров 2 (3) 253′ 7 1 1 -
15. Николай Чипев 11 (10) 1119′ 27 - 1 -
16. Джихат Кямил 0 (1) 41′ 1 - - -
17. Руй Мигел 14 1146′ 14 4 3 -
17. Зе Руй 6 (2) 460′ 8 1 1 -
18. Александър Събев 1 94′ 7 - 1 -
19. Евгени Йорданов 9 (4) 831′ 14 2 1 -
20. Александър Бранеков 4 (2) 416′ 26 - 2 -
20. Митя Мьорец 1 (1) 63′ 8 - - -
21. Шалозе Удоджи 11 (6) 981′ 20 3 1 1
22. Ели Маркеш 4 (10) 607′ 18 1 4 1
24. Александър Тонев 9 (8) 946′ 23 1 1 -
25. Даниел Беконо 15 1462′ 27 - 4 -
26. Янко Сандански 0 (1) 2′ 2 - - -
27. Ивайло Петров 14 1325′ 15 - 1 -
28. Маркиньош 25 2273′ 25 2 9 -
30. Йордан Тодоров 26 (1) 2461′ 27 9 (3) 6 -
32. Викторс Морозс 9 (2) 849′ 13 2 3 -
33. Давид Мендеш Силва 7 (4) 684′ 14 1 - -
34. Гардар Гунльойсон 0 (5) 129′ 8 - - -
52. Йордан Минев 10 (1) 968′ 11 - 4 1
84. Филипе Машадо 23 2021′ 23 - - 1
88. Филипе да Коща 5 437′ 9 - 1 -
99. Дормушали Саидходжа 10 (3) 880′ 14 8 3 -
  • Мач - мачове в които е участвал като титуляр. В скоби са показани мачовете които е влязал като резерва.
  • Мин - общо минути в които е бил на терена. Когато няма друга информация мачът се калкулира като две полувремена по 45 минути
  • Груп - мачове в които е бил в групата на мача
  • Гол - общо вкарани голове. В скоби са показани колко от тях са от дузпи. Дузпите след края на мача не се калкулират.
  • ЖК - натрупани жълти картони
  • ЧК - натрупани червени картони